Компанія "БКМ" - Будівництво Кабельних Мереж.

     Напрямок діяльності - виконання робіт з проектування, прокладки, монтажу, тестування та обслуговування кабельних мереж. Зварювання оптичних волокон, діагностика оптичних ліній.

     ПП "БКМ" - це приватне підприємство, засноване у 2000-му році на базі колективу, що працював спільною бригадою з 1977 року в БМУ-1 "Київелектромонтаж". Основним напрямком діяльності компанії є проектування та будівництво кабельних мереж. Злагоджене та якісне виконання робіт в стислі терміни стало можливим завдяки багаторічному досвіду роботи колективу у даній сфері. ПП "БКМ" має власну виробничу базу зі складськими та офісними приміщеннями, що розташована у м. Київ. Використання власного складу, та транспорту дає можливість, оперативно реагувати на не передбаченні обставини при виконанні роботи.
     З 2007 року компанія розгорнула програму сервісного обслуговування кабельних мереж зв'язку, як парних так і оптичних кабелів. Набутий досвіт та існуюча база дозволяє виконувати усунення пошкоджень на лініях в лічені години. А завдяки кваліфікації наших інженерів можливе попередження аварій по аналізу щоквартальних вимірів. За період діяльності підприємства було спроектовано, виконано, та здано в експлуатацію понад 1000 об'єктів. Серед наших постійних замовників можна виділити наступні компанії: КМФ ВАТ "Укртелеком", ТОВ "Канком", ТОВ "Ромсат", ЗАТ "СітіНет", АТЗТ "Інтертелеком", ТОВ "Ваймакс-Україна" та інші.
     Ми завжди раді новим контактам та клієнтам.

Написать письмо       На Главную